Kontaktujte nás: +420777720793 | info@raubers.cz

Akce Karlovy Vary

23. - 27.5.2018

Samotná akce se konala ve vesnici Loučky-Nové Sedlo blízko historického města Loket, kde jsme byli ubytovaní u našeho čestného člena Josefa (Pepan) na jeho rozlehlém ranči, vybaveném veškerým komfortem včetně krytého bazénu, terénní buginy – takže nám mohl kde kdo závidět…..Čekalo na nás občerstvení v podobě prasátka na rožni a tekutiny, které stejně do budoucna obdrží Nobelovu cenu za to, že je žízeň tak krásná. Pro neznalé - mluvíme o Plzni 12%, točené navíc v krásné přírodě.

Další den jsme společně navštívili Karlovy Vary, kde jsme si prošli známou kolonádu a samozřejmě si dali ten světově známý 13. Pramen ( Becherrův),těch ostatních 12 nestálo zanic ale zkouška proběhla… Zastávkou byl proslulý Grandhotel PUP, kde proběhlo focení do památečního alba naší motorkářské kroniky. Závěrem byla návštěva Národního domu na konci kolonády, kde na nás již čekal Pepův kamarád Štěpán se zlatavým mokem s konkurenční Plzně. Tak nám asi ještě nechutnalo jako tam, po náročné procházce ve vedru, potažmo potu. Dali jsem si i něco na zob ale přátelé - takový tatatrák naši nadšenci ještě nebaštili – doporučení znovu tohle zařízení navštívit.

Další náš výlet byl na zdejší magnet a to skoro 1 tisíc let historické město Loket se starobylým nádherným hradem, který jsme si samozřejmě prošli a podívali se i po městě, kde jsme udělali několik fotek na památku a malinko občerstvili.

Další námi navštívené město byly Mariánské Lázně, kde jsme si někteří udělali procházku a někteří více žízniví dali přednost opět zlatavému moku z Plzně. Proběhlo opět focení a tradá zpět na ranč a do bazénu. Tam na nás již čekali výborné vzorky z Jižní Moravy od kamaráda Toma.

V den konce akce jsme při cestě domů zavítali do města Mladá Boleslav, kde jsme navštívili muzeum automobilky Škoda. Stálo to za to.

Celkové hodnotíme výlet jako veleúspěšný a snad se sem někdy do budoucna opět vrátíme a minimálně zopakujeme ty nádherné chvíle se vším všudy…..